adventctLoretánská zvonohra 
na vlastní oči – 26.-28. září 

Oslavte s námi 325. výročí zprovoznění zvonohry originálním způsobem! O prodlouženém víkendu na sv. Václava bude naprosto výjimečná příležitost prohlédnout si na vlastní oči barokní mechanismus v pohybu. Nenechte si ujít exkluzivní komentované prohlídky věže, první svého druhu v historii Lorety, počet účastníků je omezen! Vstupenky již nyní v on-line předprodeji.
Číst dál...

noty

Nedělní duchovní hudba

kostel Narození Páně, 18. října

Užší spojení liturgie a umění pravidelně nabídnou nedělní nebo sváteční bohoslužby v loretánském kostele. V říjnu se připojíme k oslavě výročí 420 let od narození českého barokního skladatele Adama Michny z Otradovic provedením mše z jeho sbírky Sacra et Litaniae.
Číst dál...

varhany02

 

Sobotní varhanní koncerty 

Sezóna varhanních koncertů je v plném proudu!
Máte-li rádi varhanní hudbu, naplánujte si návštěvu Lorety na sobotní odpoledne. V rámci prohlídky můžete vyslechnout koncert na pozoruhodný loretánský barokní nástroj.

Číst dál...

0022eObjevte svůj Loretánský poklad!

Nový školní rok je tu a s ním i tématické procházky Prahou v rámci školních exkurzí. Neváhejte a přijďte s žáky a studenty zábavnou formou objevovat umělecké i duchovní poklady Lorety. Naše pracovní listy si v poslední době získaly velkou oblibu!
Číst dál...

zvonohra1Koncerty zvonohry

pro návštěvníky

PROGRAM NA ZÁŘÍ 2020
Nenechte si ujít hudbu, kterou jinde v republice neuslyšíte! Barokní zvonohra je u nás jen jedna jediná...
Číst dál...

adventctVstupenky do Lorety

můžete nově koupit ON-LINE!

Vyhovuje vám jednoduchý způsob on-line plateb? Využijte možnost nákupu vstupenek předem z pohodlí domova. Elektronickou vstupenku si můžete buď vytisknout, nebo stáhnout do mobilního zařízení a prokázat se jí u pokladny. Těšíme se na vaši návštěvu!