Loreta Praha

Skupinové prohlídky

Skupiny tuzemských i zahraničních návštěvníků jsou u nás vždy vítány. Prohlídku není třeba rezervovat předem, v otevírací době je možná kdykoli. Prohlídky jsou individuální a nečasované, takže skupiny návštěvníků volně přicházejí a prohlížejí si celou Loretu samy. Výklad standardně nepodáváme, naši kustodi jsou připraveni podat krátký výklad o historii a zajímavostech pražské Lorety přímo na místě.

K dispozici je též oblíbený audioprůvodce v 7 jazycích  (CZ, EN, FR, GE, ESP, IT, RU).

Pro průvodce skupin

  • Loreta respektuje gratuitu průvodců skupin (max. 1 průvodce zdarma na skupinu min. 25 osob).
  • Upozorňujeme průvodce skupin, že v době konání pravidelných sobotních varhanních koncertů (zhruba od Velikonoc do října, dvě soboty v měsíci, začátky v 15:00 a 15:30) není možný výklad v kostele Narození Páně, v tuto dobu je kostel plně vyhrazen těm návštěvníkům, kteří chtějí poslouchat hudbu. Děkujeme za pochopení.

Pro cestovní kanceláře a incomingové agentury

  • Pokud potřebujete zaplatit vstupné pro skupinu bezhotovostně, je možné předem návštěvu objednat Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Do objednávky uveďte, prosím, datum a přibližnou hodinu návštěvy, přibližný počet osob a samozřejmě vaše fakturační údaje. 
  • Pokud byste měli zájem o zaškolení vašich průvodců, není problém pro ně zogranizovat "výukovou prohlídku" Lorety. V případě zájmu je možná také výuková prohlídka nově vytvářených částí expozic, resp. zajímavých sezónních výstavních projektů. Všechny nové projekty jsou koncipovány s ohledem na zahraniční návštěvníky vždy i v anglické jazykové verzi. 
  • Plánuje-li vaše agentura zařadit Loretu nově do svých pravidelných tras a okruhů, nabízíme vám možnost zajímavých skupinových slev přímo na míru. Kontaktujte nás, prosím, e-mailem.