Loreta Praha

Školní skupiny

Loreta Praha nabízí zlevněné vstupné pro školní skupiny v rámci výuky dle Školních vzdělávacích programů ČR. 

Skupina Cena
ZŠ skupiny 90,- Kč / žák
školní skupiny v rámci učebního programu ČR,
pedagogický doprovod (max.1 ped./10 dětí) ZDARMA
SŠ skupiny 130,- Kč / student
školní skupiny v rámci učebního programu ČR,
pedagogický doprovod (max.1 ped./10 dětí) ZDARMA

088a

Vstupné platí do celého areálu Lorety, včetně loretánské klenotnice a sezónních výstav.

V pokladně Lorety jsou pro žáky a studenty k dispozici zdarma PRACOVNÍ LISTY ke stálé expozici pražské Lorety. Dětský okruh nese název "Objevte svůj Loretánský poklad". Je koncipován ve čtyřech věkových kategoriích od předškolních dětí až po středoškolské studenty.

0022

Tisk pracovních listů finančně podpořilo Ministerstvo kultury z programu Podpora projektů výchovně vzdělávacích aktivit v muzejnictví.

Pro školní skupiny (max. 25 studentů / 1 skupina) je možno po domluvě zajistit také komentovanou prohlídku varhanního kůru s ukázkami varhanní hudby. Studenti se tak dostanou do prostor, které nejsou normálně veřejnosti přístupné a poodhalí tajemství ovládání královského nástroje - varhan (velmi vhodné pro gymnázia a konzervatoře). Pro objednání prohlídky nás, prosím, kontaktuje e-mailem

Pro děti a studenty jsou pravidelně připravovány pracovní listy k probíhajícím výstavám, a to ve třech věkových kategoriích (6-10 let, 10-14 let, od 14 let). Pracovní listy  k již proběhlým akcím si můžete stáhnout v našem archivu edukačních materiálů.

088

Pokud by vaše škola měla zájem o prohlídku Lorety pro studenty, je možno po předběžné objednávce domluvit také platbu na fakturu. Pro pedagogy nabízíme možnost bezplatné prohlídky Lorety v předstihu, případně formou individuální komentované prohlídky s kurátorem - pro tyto možnosti nás, prosím, kontaktujte e-mailem, a to s dostatečným časovým předstihem před plánovanou návštěvou.

Věříme, že zážitek z návštěvy zajímavého historického místa může být důležitým článkem na cestě ke vzdělání! Těšíme se na vaše děti a studenty :-)